Ohlasy klientov

Dziękujemy za udany pobyt. Czysty dom, bogato wyposażony we wszystkie niezbędne przedmioty, mili gospodarze. Polecam :-)


Slawomir Nowak, 24.02.2017

Ďakujeme za ubytovanie vo Vašej chate, chata je výborne vybavená, nič nám nechýbalo. Chata má výbornú polohu pri svahu Gavurky, kde sa dcéra naučila lyžovať. Tešíme sa, keď prídeme cez letné mesiace, aby sme mohli využiť aj krásnu záhradu s detským ihriskom a grilom. Určite doporučujeme :-)

Eva Velgosová


Eva Velgosová, 19.02.2017

Polecam .Góry piękne.Gospodarze najlepsi.Nawet w góry pójdą z wami.Nowy bardzo czysty dom.Same pozytywy.


Bogdan, 18.6.2015

Cudowna okolica,niesamowicie gościnni gospodarze umilający wieczory gościom przy ognisku,gitarze i śpiewie,czyściutkie zadbane pokoke tak samo jak i obejście gdzie tuz obok przepływa szemrzący potok.Dziękuje i na pewno wróce. Jerzy.


Jerzy, 17.6.2015

Ďakujeme veľmi pekne, ubytovanie bolo úplne skvelé, aj ubytujúci boli veľmi príjemní. Vrelo odporúčame a ešte raz ďakujeme za krásny víkend :D


Eva Ondrichová, 4.3.2012

Ďakujeme za úžasnú lyžovačku. Ubytovanie bolo úplne skvelé, bez chybičky, veľmi pekne a vkusne zariadené. Nechýbalo nám absolútne nič, ako doma :-)) určite sa vrátime :-)


Katarína Matúšová, 22.1 2012

Pobyt u Vás byl velmi příjemný, užili jsme si to. Děkujeme za vstřícnost.
Domek je nový, velmi pěkný a kompletně vybavený vším potřebným. Umístění objektu je výhodné pro pěší turistiku. Jeho polohu chráněnou stromy jsme ocenili ve vedrech, která panovala na začátku července. Moc se nám tam líbilo. Doporučujeme.


Rodina Kušnirikova, 11.7.2012

Ďakujeme za krásnu dovolenku strávenú u Vás. Chata je krásna, čistučká v krásnom prostredí, vrelo odporúčam každému. Majitelia sú veľmi milí, ešte raz ďakujeme za krásny týždeň.


Rodina Magulová a Janigová, 21.7.2012

Vaše skúsenosti s ubytovaním na chate Terchová a tiež pripomienky radi príjmeme na emailovej adrese info@chata-terchova.sk.
Tomáš Lužbeťák a Alena Hegedűsová